Spotkanie formacyjne animatorów "Ruchu Dzieci Maryi"

Już po raz trzeci w roku szkolnym 2017-2018 animatorzy, wraz z siostrami spotkali się w Jastrzębiu Zdroju. Tym razem spotkanie odbyło się u początku szczególnego czasu liturgicznego,  jakim jest Wielki Post (17-18 luty).

Radość we wspólnocie

Radość we wspólnocie

2018-03-07

Szczególnie staraliśmy się skupiać na żywej obecności Boga wśród nas, który jest obecny tu i teraz, Boga który jest Miłością. Myślą przewodnią było uświadomienie sobie nawzajem wielkiej  prawdy - że jesteśmy grzeszni, ale JEZUS przez śmierć na krzyżu nas zbawił, bo nas OGROMNIE KOCHA. Jesteśmy zbawionymi grzesznikami, czyli jesteśmy ludźmi szczęśliwymi, bo przeznaczonymi do Nieba. Dziękowaliśmy za to w czasie  Eucharystii. Podczas wieczornej Adoracji  wielbiliśmy Boga i dziękowaliśmy za to, że JEGO MIŁOŚĆ jest większa od naszego grzechu. Wracając z tą świadomością do naszych środowisk, pragniemy być świadkami tej prawdy, że BÓG kocha każdego grzesznika mimo jego grzechów i nigdy nie przestanie kochać.

   BÓG JEST MIŁOŚCIĄ, KOCHA CIEBIE I MNIE MIMO NASZYCH GRZECHÓW! ON NAS ZABAWIŁ!!!!!

                   ŻYJ TĄ PRAWDĄ KAŻDEGO DNIA, A BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM!!!!!

Dziękuję Siostrom i wszystkim uczestniczkom za czynny udział i wniesioną radość. Pozdrawiam i zapraszam już dziś wszystkich chętnych na następne spotkanie w dniach 10 -11 marzec 2018 r.

                                                   PRZYJEDŹ BO WARTO!!!!!

s.Julia Puchała

Aktualności, dni skupienia dla dziewcząt