Warsztaty biblijne ze św. Janem

W dniach od 26-28 maja 2017 r. w Brennej w Ośrodku Spotkań i Formacji w Brennej im. św. Jadwigi Śląskiej odbyły się warsztaty biblijne dla naszych sióstr. Było to już czwarte spotkanie w ramach spotkań: "Cztery Ewangelie - Jeden Jezus". Konferencje prowadził Ksiądz Prof. Stanisław Haręzga.

Warsztatowa grupa z ks. prof. Stanisławem Haręzgą

Warsztatowa grupa z ks. prof. Stanisławem Haręzgą

smarietta

2017-05-30

"Jezus Ewangelii Jana jako Objawiciel Ojca i Oblubieniec Kościoła" - to temat warsztatów, które przeżywały nasze Siostry. Piękne otoczenie, przyroda, wspaniały widok na góry sprzyjały kontemplacji Bożego Słowa. Na modlitwie szukałyśmy coraz większej zażyłości z naszym Oblubieńcem. W niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego dziękowałyśmy Bogu i ludziom za czas warsztatów, za czas zgłębiania Ewangelii, za czas poznawania naszego Pana, ale także za ludzi, którzy przyczynili się do tego, by ten czas został nam podarowany. smiley

Był to też czas radosnych spotkań i budowania siostrzanej wspólnoty. Niechaj Boże Słowo prowadzi nas do coraz głębszej więzi z Bogiem i owocuje dobrem w naszym życiu oraz nowymi powołaniami.

ZOBACZ GALERIĘ

 

Aktualności